دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی

دکتر جواد پی‌سپار

نمونه کار لیفت صورت

نمونه کار لیفت صورت دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی

نمونه کار لیفت صورت 1 دکتر جواد پی سپار

 زیباجوی عزیزمون بعد از مشاوره زیبایی با دکتر پی سپار تصمیم به انجام جراحی لیفت کامل صورت و رینوپلاستی (جراحی بینی) گرفتند. که در مرکز لیزر خوزستان توسط دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی و پلاستیک انجام شد.و نتیجه آن را مشاهده می کنید.

نمونه جراحی لیفت صورت 2 دکتر جواد پی سپار

 زیباجوی عزیزمون بعد از مشاوره زیبایی با دکتر جواد پی سپار، برای رفع خطوط عمیق صورتشون و افزایش فاصله ابرو و زیبایی چشمان، تصمیم به انجام جراحی لیفت کامل صورت گرفتند. که در مرکز لیزر خوزستان توسط دکتر پی سپار جراح زیبایی و پلاستیک انجام شد.و نتیجه آن را مشاهده می کنید.

نمونه لیفت صورت 3 دکتر جواد پی سپار

 زیباجوی عزیزمون بعد از مشاوره زیبایی با دکتر پی سپار، برای برگرداندن چهره به دوران جوانی تصمیم به انجام جراحی لیفت کامل صورت گرفتند. که در مرکز لیزر خوزستان توسط دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی و پلاستیک انجام شد.و نتیجه آن را مشاهده می کنید.

نمونه جراحی لیفت صورت 4 دکتر جواد پی سپار

 زیباجوی عزیزمون بعد از مشاوره زیبایی با دکتر پی سپار، برای رفع خطوط لبخند و پیشانی و افزایش فاصله ابرو و زیبایی چشمان، تصمیم به انجام جراحی لیفت کامل صورت و بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک ) گرفتند. که در مرکز لیزر خوزستان توسط دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی و پلاستیک انجام شد.و نتیجه آن را مشاهده می کنید.

نمونه لیفت صورت 5 دکتر جواد پی سپار

نمونه لیفت صورت 6 دکتر جواد پی سپار

 زیباجوی عزیزمون بعد از مشاوره زیبایی با دکتر پی سپار، برای رفع خطوط عمیق در خط لبخند و پیشانی ، افزایش فاصله ابرو و ایجاد پشت پلک تصمیم به انجام جراحی لیفت کامل صورت ، بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین و تزریق چربی به بالای چشم گرفتند. که در مرکز لیزر خوزستان توسط دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی و پلاستیک انجام شد.و نتیجه آن را مشاهده می کنید.

نمونه کار لیفت صورت 7 دکتر پی سپار

 زیباجوی عزیزمون بعد از مشاوره زیبایی با دکتر پی سپار، برای رفع خطوط لبخند و پیشانی و افزایش فاصله ابرو و زیبایی چشمان و از بین بردن پف زیر چشم تصمیم به انجام جراحی لیفت کامل صورت و بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک ) گرفتند. که در مرکز لیزر خوزستان توسط دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی و پلاستیک انجام شد.و نتیجه آن را مشاهده می کنید.

نمونه کار لیفت صورت 8 دکتر جواد پی سپار

 زیباجوی عزیزمون بعد از مشاوره زیبایی با دکتر پی سپار، برای رفع خطوط لبخند و پیشانی و افزایش فاصله ابرو و زیبایی چشمان تصمیم به انجام جراحی لیفت کامل صورت گرفتند. که در مرکز لیزر خوزستان توسط دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی و پلاستیک انجام شد.و نتیجه آن را مشاهده می کنید.

نمونه کار لیفت پایین صورت 9 دکتر پی سپار

 زیباجوی عزیزمون بعد از مشاوره زیبایی با دکتر پی سپار، برای رفع خطوط عمیق در خط لبخند تصمیم به انجام جراحی لیفت پایین صورت گرفتند. که در مرکز لیزر خوزستان توسط دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی و پلاستیک انجام شد.و نتیجه آن را مشاهده می کنید.

نمونه کار لیفت صورت 10 دکتر جواد پی سپار

نمونه کار لیفت صورت 11 دکتر جواد پی سپار

نمونه کار لیفت صورت 12

جراحی مینی لیفت همزمان با بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین 

زاویه سازی صورت زیباجوی عزیزمون که بصورت کامل افتادگی لپ ها و صورت از بین رفته .با حذف پف زیر چشم، چشم ها زیباتر و بشاش تر به نظر می رسد.

نمونه لیفت صورت 13 دکتر پی سپار

نمونه کار لیفت صورت 14 دکتر جواد پی سپار

نمونه کار لیفت صورت دکتر جواد پی سپار

لیفت صورت روش کشیدن پوست های اضافی صورت برای جوانسازی صورت می باشد که می تواند شامل بالا کشیدن ابروها، رفع افتادگی پلک‌ها، زاویه دار کردن فک، مشخص کردن خط فک، رفع افتادگی غبغب و افتادگی پایین صورت و … باشد که سبب شادابی و جوان تر نشان دادن پوست شما شود.

با افزایش سن، پوست حالت ارتجاعی و استحکام مناسب خود را به دلیل کاهش قدرت عضلاتی و میزان تجمع چربی زیر پوست از دست میدهد. که سبب بروز چین و چروک در صورت و فرورفتگی در ابرو و گونه ها می‌گردد.

از دیگر عواملی که به لیفت صورت می انجامد، می توان به:

 • لاغری
 • نگرانی‌ها و دغدغه‌های روزمره
 • تابش بیش از حد نور خورشید
 • مصرف دخانیات و الکل اشاره کرد.

که در تغییرات چین و چروک صورت تاثیرگذار هستند. در همین راستا لیفت صورت برای افراد دارای افتادگی پوست، چین و چروک در برجستگی گونه، افراد دارای افتادگی در قسمت گردن یا دارای خطوط عمیق در کناره‌های بینی، لب و پیشانی توصیه می‌شود.

لیفت صورت روش کشیدن پوست های اضافی صورت برای جوانسازی صورت می باشد. که می تواند شامل :

 • بالا کشیدن ابروها،
 • رفع افتادگی پلک‌ها
 • زاویه دار کردن فک
 • مشخص کردن خط فک
 • رفع افتادگی غبغب
 • رفع افتادگی پایین صورت و … باشد. که سبب شادابی و جوان تر نشان دادن پوست شما شود.

لیفت صورت یک روش جوانسازی موثر محسوب می شود. که شامل روش هایی است که با دو متد مختلف لیفت صورت با جراحی و لیفت صورت بدون جراحی ، بنا به تشخیص پزشک معالج انجام می گیرد.

جراحی لیفت صورت به طور قابل ملاحظه ای در برطرف کردن افتادگی و شل شدگی پوست و همینطور رفع چین و چروک های عمیق موثر است. اما در صورتی که لیفت صورت را همزمان با تزریق چربی انجام دهید ، می توان حجم از دست رفته صورت در اثر پیری را نیز بازگرداند.

انواع روشهای لیفت صورت

همانطور که در بالا ذکر شد ، لیفتینگ صورت روشهای مختلفی دارد که در دو گروه کلی به نام های:

 • لیفت صورت بدون جراحی که شامل تزریق ژل ، تزریق چربی ، تزریق بوتاکس، لیفت صورت با آر اف ، هایفو ، لیفت صورت با نخ می شود.
 • و لیفت صورت با جراحی که زمانی انجام می شود که عمق آسیب های پوستی زیاد شده باشد. و نتوان با لیفت بدون جراحی کاری از پیش برد و عملیات جوانسازی پوست را با نتیجه مطلوب به سر انجام رساند.

پس متدهای غیر جراحی اگر پیش از عمیق شدن چین و چروک ها و دیگر مشکلات پوستی انجام شوند، می تواند زمان نیاز به لیفت با جراحی را به عقب بیاندازد.