دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی

دکتر جواد پی‌سپار

سوالات متداول

دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی

انواع جراحی زیبایی بدن

ابدومینوپلاستی

جراحی ابدمینوپلاستی که با عنوان تامی تاک شناخته می شود، روش جراحی است که با هدف برداشته شدن پوست و چربی اضافی، اسکارها و استرچ مارک ها (ترک های پوستی) از روی شکم و هم چنین کشیده شدن عضلات شکمی انجام می شود.

پروتز سینه

جراحی پروتز سینه همان طور که از نامش پیداست، با قرارگیری پروتز در بافت سینه به بزرگ تر شدن سینه ها کمک می کند. در این روش جراحی از پروتزهای سالینی و یا سیلیکونی استفاده می شود.

جراحی لیفت سینه

بسیاری از خانم ها بعد از زایمان، شیردهی و یا با بالا رفتن سن با افتادگی در سینه های خود روبرو می شوند. جراحی لیفت سینه که با عنوان ماستوپکسی شناخته می شود، کمک می کند تا پوست شل و افتاده سینه برداشته و سینه به سمت بالا کشیده شود. در نتیجه، به جوانسازی سینه ها و بهبود زیبایی ظاهری کمک خواهد شد.

پیکر تراشی ورزشی

هدف از انجام پیکرتراشی ورزشکاری ، دستیابی به اندامی زیبا و متناسب می باشد که با ورزش به دست نیامده است چرا که پیکرتراشی علاوه بر رفع چربی های اضافی و لاغری موضعی با هدف فرم دهی نیز انجام می گیرد.

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک ، جزو یکی از عمل های زیبایی است که طی آن ایردات و نقائص پلک بالا و پایین که سبب پیرتر به نظر رسیدن چهره می شوند ، مرتفع شده و بدین ترتیب چشم ها جوانی و شادابی خود را باز می یابند

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی چنانچه تنها به منظور رفع مشکلات ظاهری بینی باشد ، رینوپلاستی نامیده می شود اما اگر جراحی بینی فقط برای برطرف سازی مشکلات تیغه بینی ( سپتوم ) انجام پذیرد به آن سپتوپلاستی می گوین

جراحی زیبایی چانه

چانه یکی از اعضا صورت می باشد که عدم هماهنگی و توازن آن با سایر اعضا صورت سبب برهم خوردن تعادل کل صورت می شود با انجام جراحی زیبایی چانه می توان مشکلات چانه اعم از کوچکی، بزرگی، کجی و غیره را برطرف کرد.

جراحی لیفت صورت

در حین انجام جراحی لیفت صورت ، پوست صورت به سمت نواحی پشت گوش و سر کشیده می شود. در طی این جراحی بافت جلدی از بافت های زیر جلدی جدا شده و پوست های اضافی از بین می روند ، بدین ترتیب لیفت صورت انجام می گیرد.

جراحی لیفت شقیقه و ابرو

جراحی لیفت شقیقه و ابرو ، زیر مجموعه جراحی لیفت صورت قرار می گیرد. در حین انجام این جراحی یک سوم انتهایی ابرو و اطراف نواحی چشم به سمت بالا کشیده می شوند انجام این روش سبب رفع خطوط پنجه کلاغی نیز می شود.