دکتر جواد پی سپار جراح زیبایی

دکتر جواد پی‌سپار

نمونه کارهای ساکشن غبغب

نمونه کار دکتر جواد پی سپار – ساکشن غبغب

ساکشن غبغب چیست؟

ساکشن غبغب یا لیپوساکشن گردن، یک عمل زیبایی صورت است. که با استفاده از دستگاه های نوین و پیشرفته امروزی انجام می شود.

این نوع عمل جراحی بسیار امن و کاربردی بوده و توسط متخصص زیبایی و یا جراح پلاستیک انجام می گیرد.

به طور کلی، اثرات افزایش سن و بروز چین و چروک ها عمدتا از ناحیه گردن و غبغب نمایان می شوند. این مساله برای افرادی که اضافه وزن بیشتری دارند، محسوس تر خواهد بود. از این رو، ممکن است بتوان با کاهش حجم چربی های موجود در ناحیه غبغب و گردن (به صورت موضعی)، به جوانسازی چهره کمک نمود. لیپوساکشن غبغب و گردن موثرترین روش برای از بین بردن موضعی چربی های این ناحیه خواهد بود.

هر آنچه باید درباره ساکشن غبغب بدانی.

در حالی که بسیاری از ما دوست داریم وقتی در آینه نگاه می‌کنیم نمایه‌ای ساده ببینیم، برخی از ما چربی‌های اضافی داریم که غبغب ایجاد می‌کند. غبغب، می تواند به دلایل مختلفی از جمله عوامل ارثی، وزن، آناتومی و موقعیت راه هوایی ایجاد شود. اگر غبغب دارید که از آن راضی نیستید، تنها نیستید. – طبق گفته انجمن جراحی پوست آمریکا، 68 درصد از مردم دارای همین مشکل هستند.

دکتر جواد پی سپار، پزشک متخصص در مرکز جراحی زیبایی لیزر خوزستان، در مورد روش‌های جراحی سنتی برای خلاص شدن از شر غبغب و جایگزینی جدید و محبوب با شما مشاوره خواهد کرد.

جراحی ساکشن غبغب چیست؟

جراحان پلاستیک از روش‌های مختلفی برای برداشتن غبغب استفاده می‌کنند. این رویه ها عبارتند از:

لیپوساکشن:

این روش چربی های زیر پوست را از بین می برد. و چانه و گردن را تراشیده می کند.دکتر جواد پی سپار می گوید: «ما یک برش کوچک زیر پوست ایجاد می کنیم، یک لوله را وارد می کنیم و چربی را ساکشن می کنیم. لیپوساکشن معمولاً فقط به بی حسی موضعی نیاز دارد . و نیازی به بیهوشی نیست.

لیفت صورت:

این جراحی به پزشکان اجازه می دهد تا چربی و پوست شل و افتادگی اطراف چانه و گردن را از بین ببرند. و چانه دوتایی (غبغب) را از بین ببرند. دکتر جواد پی سپار می‌گوید: «بیشتر مردم تحت بیهوشی عمومی می‌خوابند، اگرچه این کار با بی‌حسی موضعی امکان‌پذیر است.

لیفت گردن:

انواع مختلف روش های لیفت گردن با هدف برداشتن پوست اضافی (سرویکوپلاستی) یا سفت کردن عضلات گردن (پلاتیسماپلاستی) برای بهبود خطوط گردن و چانه انجام می شود. پزشکان اغلب لیفت صورت سنتی را با این روش ترکیب می‌کنند که ممکن است برای چندین ماه احساس سفتی در گردن ایجاد کند.

  • پس از هر یک از این روش ها، می توانید انتظار داشته باشید که حدود 10 تا 14 روز کبودی و تورم را تجربه کنید.

بیهوشی عمومی مورد استفاده برای برخی از جراحی های غبغب، خطرات جدی برای برخی از افراد مبتلا به بیماری های جدی دارد.

  • سیگاری ها و افرادی که از داروهای ضد انعقاد مانند وارفارین استفاده می کنند نیز ممکن است در طول هر عمل جراحی با خطر خونریزی مواجه شوند.